Біткоїн зростає на 30% на тиждень через допомогу ФРС у розмірі $300 мільярдів

Ave Maria

Крипто-планктон
Дописи
12
Повага
5
Фантиків
44
Минулого тижня ФРС додала до свого портфеля активів на $0,3 трлн ($300 млрд). Останній і єдиний раз, коли вони додали більшу суму ($0,5 трлн) за тиждень, було під час COVID (березень 2020 р.). Після цього ціна біткоїна збільшилася в 15 разів протягом наступних 12 місяців.

У криптовалютній індустрії змінюється все дуже швидко. За сім днів ринок повністю змінився, і настрої вийшли із зони страху. Загальна капіталізація також різко зросла, додавши при цьому колосальні 165 мільярдів доларів. Але що сталося? Що ж, давайте зануримося.

Перш за все, важливо зазначити, що ціна BTC наразі торгується вище 26 тисяч доларів, досягнувши максимуму, який востаннє спостерігався дев'ять місяців тому, у червні 2022 року. Це означає збільшення на 30%, і це відбувається на тлі основних макроекономічних подій у Сполучених Штатах.

Silicon Valley Bank - великий фінансовий інститут у США зі значною сумою венчурних грошей на депозитах - збанкрутував. Банк виявив дірку у своєму балансі і не зміг виправити її шляхом розміщення акцій, що налякало вкладників, які намагалися вивести свої гроші. За кілька днів влада закрила його, внаслідок чого багато людей стали турбуватися про те, чи отримають вони взагалі свої вклади.

Уряд США перед обличчям Федеральної резервної системи, Міністерства фінансів і Федеральної корпорації зі страхування депозитів (FDIC) швидко розробив план порятунку, пообіцявши, що всі вкладники будуть врятовані. І хоча вони відмовляються називати це порятунком, багато хто стверджує, що це саме так. Банки США позичили колосальні 300 мільярдів доларів, оскільки фінансові ринки здригнулися після краху SVB.

Своєю чергою, це змусило багатьох інвесторів повірити в те, що Федеральна резервна система не підвищуватиме відсоткових ставок у спробі зменшити навантаження на банківську систему. Фактично, зараз ринки оцінюють можливість взагалі не підвищувати ставку порівняно з тижнем раніше, коли вони оцінювали підвищення на 50 базисних пунктів.

По суті, це натякнуло ринковим спекулянтам, що ФРС може навіть змінити свою грошово-кредитну політику, піднявши ціни на ризикові активи, як-от BTC (і майже всі інші криптовалюти), у стратосферу.

Є багато змінних, і нам ще належить побачити, як розвиватиметься вся ситуація, але наразі крипторинки неймовірно позитивно реагують на новини. Чи може бути так, що BTC, нарешті, виконує свою функцію захисту від інфляції? Чи це черговий розіграш спекуляцій?

У будь-якому разі, наступні тижні будуть особливо важливими і захопливими, тим паче що засідання ФРС призначено на 22 березня.
 

ДогКоїн

Крипто-планктон
Дописи
10
Повага
0
Фантиків
20
Чекаємо звісно завжди гарних новин, але ця криза в банках США дає підстави замислитися, можливо все не так очевидно та ми отримаємо ще одну просадку. Гадаємо по кавовій гущі. :cool:
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі